Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU studentei godpilnā 2. vieta "Labākais jaunais tulkotājs" konkursā

09.12.2016

2016. gada 2. decembrī noslēdzās ikgadējais konkurss Latvijas studentiem „Labākais jaunais tulkotājs 2016”, kuru rīko tulkojumu birojs "Skrivanek" sadarbībā ar Latvijas augstskolām

Šogad par konkursa laureāti kļuva angļu valodas speciāliste Ieva Tīrmane no Ventspils Augstskolas. Konkursā otro vietu izcīnīja Aiva Sīle no Latvijas Universitātes, bet trešo vietu ieguva Zane Vaļule no Daugavpils Universitātes.

Pasākums norisinājās jau devīto gadu, un tas notika ciešā sadarbībā ar trīspadsmit Latvijas augstskolām – augstskolu RISEBA, Baltijas Starptautisko akadēmiju, Biznesa augstskolu „Turība”, Daugavpils Universitāti, Ekonomikas un kultūras augstskolu, Latvijas Kultūras akadēmiju, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Latvijas Universitāti, Liepājas Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Ventspils Augstskolu.

Konkursa „Labākais jaunais tulkotājs 2016” uzvarētājs balvā saņēma iespēju gadu bez maksas apgūt izvēlēto svešvalodu, izmantojot „Skrivanek Baltic” e-mācību programmu un prakses vietu uzņēmumā, kā arī planšetdatoru „ACME QUAD-CORE Tablet” no interneta veikala www.M79.lv. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma veicināšanas balvas no grāmatnīcas „Globuss".

Apsveicam PMSP "Rakstiskā tulkošana" 1. kursa studenti Aivu Sīli ar godpilno 2. vietu!